Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Dirbtinė veja

Aukščiausios kokybės ir tikroviškiausiai atrodanti dirbtinė žolė ROYAL GRASS®. Gamintojas suteikia 15 metų garantija (aukštas - žemas UV).

Panaudojimas lauke:

- vietoje tikros vejos

- ten kur veja negali augti arba ją sunku prižiūrėti

- terasoms, balkonams, sienelėms dekoruoti ir pan.

- vaikų žaidimo aikštelėms

Panaudojimas viduje:

- biuro, komercinėse patalpose

- interjero dekoravimui (grindys, sienos, lubos ir t.t.)

- baldų ir kitų elementų dekoravimas

- parodose, šventėse, renginiuose.


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Silk 25 mm

Kaina nurodyta už m2.Pilnų rulonų dydžiai:  2 x 25 m; 4 x 25 m.Minimalus pirkimo kiekis: 2 x 1 ..

29.90€

Boston Green 30 mm, m2 AKCIJA

Boston Green 30 mm, m2

Kaina nurodyta už m2.Pilnų rulonų dydžiai:   2 x 25 m. Minimalus pirkimo kiekis: 2 x ..

36.90€ 17.99€

Seda 30 mm AKCIJA

Seda 30 mm

Kaina nurodyta už m2.Pilnų rulonų dydžiai:   2 x 25 m. ir 4 x 25 m.Minimalus pirkimo kieki..

36.90€ 27.90€

Veja dirbtinė Garden 1x4 m (4m2), vnt

Veja dirbtinė Garden 1x4 m (4m2), vnt  - tai žolė, skirta Jums jeigu ieškote geriausio kai..

59.90€

Wave (ReaDY® technologija) AKCIJA

Wave (ReaDY® technologija)

Kaina nurodyta už m2.Pilnų rulonų dydžiai:  2 x 25 m; 4 x 25 m.Minimalus pirkimo kiekis: 2 x 1 ..

31.90€ 29.50€

Xplay 24 mm

Kaina nurodyta už m2.Pilnų rulonų dydžiai:   4 x 30 m.Minimalus pirkimo kiekis: klausti va..

21.41€

Sense AKCIJA

Sense

Kaina nurodyta už m2.Pilnų rulonų dydžiai:  2 x 25 m; 4 x 25 m.Minimalus pirkimo kiekis: 2 x 1 ..

43.56€ 36.90€

Silk 35 mm

Kaina  nurodyta už m2.Pilnų rulonų dydžiai:  2 x 25 m; 4 x 25 m.  ROYAL GRASS "S..

42.90€

Urban 40 mm

Kaina nurodyta už m2.Pilnų rulonų dydžiai:  4 x 30 m.  ROYAL GRASS "Urban 40" turi būti už..

27.00€

Šiais laikais dirbtinė veja vis dažniau naudojama tiek lauke, tiek vidaus erdvėse. Ši danga – puikus pasirinkimas tiek kapams, tiek vaikų žaidimų aikštelėms, tiek kitoms patalpoms. Dirbtinė veja nereikalauja daug priežiūros ir gali tarnauti net daugiau nei 15 metų! Ieškote kokybiškos dirbtinės vejos laukui, balkonui, namams ar terasoms? Internetinėje svetainėje www.dirbtineveja.lt galite apžiūrėti oficialaus atstovo Lietuvoje itin aukštos kokybės ROYAL GRASS dirbtinę veją!


Kas yra dirbtinė veja? 


Dirbtinė veja – tai dirbtinės žolės, kuri yra pagaminta iš sintetinių pluoštų, danga. Kadangi ji yra gaminama ant tvirto pagrindo prisiuvant žalius skirtingo aukščio dirbtinės žolės stiebus, dirbtinė veja primena kiliminę dangą. Verta paminėti, kad, šiuolaikinių technologijų dėka, dirbtinės žolės danga atrodo itin tikroviškai ir gali būti naudojama netgi vietoje tikros žolės.

Pirmą kartą dirbtinė veja buvo panaudota būtent kaip tikros vejos alternatyva. 1966 metais ji buvo įrengta Hiustono astrodome – pirmame pasaulyje daugiafunkciame sporto stadione su kupolu, nes nepavyko užauginti tikros žolės. Šiandien ši danga tapo itin populiari, todėl gali būti pritaikoma įvairiais būdais.

Dirbtinės vejos danga turi daug privalumų lyginant su tikra veja. Ji:


  • Atlaiko atšiaurias oro sąlygas. Dirbtinė žolė visada išlieka žalia, nes jos neveikia UV spinduliai, gausūs lietūs, vejas ir kiti aplinkos veiksniai;
  • Reikalauja daug mažiau priežiūros. Norint išlaikyti gražią tikrą veja, reikia tam tikros priežiūros: reguliaraus pjovimo, laistymo ir sėjos. Tai gali atimti nemažai laiko ir reikalauja išlaidų. Dirbtinę veją prižiūrėti labai paprasta – užtenka perbraukti šepečiu ir sugrėbti lapus;
  • Nesukelia alergijos. Tikra veja, ypač, kai ji yra šviežiai nupjauta, gali sukelti alergiją, pavyzdžiui, šienligę. Kadangi dirbtinė žolė nėra natūrali medžiaga, ji visiškai hipoalergiška;
  • Aplinkai draugiškas sprendimas. Kadangi vejos nereikia laistyti ir pjauti, sutaupote išteklių – vandens ir elektros/kuro, kurių reikia žoliapjovei. Taigi, dirbtinė veja yra ne tik draugiška piniginei, bet ir aplinkai.

Dirbtinė veja ROYAL GRASS iš Olandijos yra aukščiausios kokybės, minkšta, švelni ir itin tikroviška veja. Jos žalia spalva primena natūralią žolę, todėl tai yra geriausias pasirinkimas norint tikroviškumo.

Kur galima panaudoti dirbtinę veją?


Dirbtinės vejos panaudojimo galimybės yra itin plačios. Dėl vejos privalumų ją galima panaudoti:

  • Lauko erdvėse. Dirbtinės žolės danga tinka laukui, nes yra atspari įvairioms sąlygoms. Pavyzdžiui, ją galima naudoti lauke esančiuose sporto stadionuose. Ypač ji naudojama futbolui  ir kitoms panašioms sporto šakoms. Tokia veja tinka ir kapams;
  • Pusiau uždarose erdvėse. Dirbtinę veją galima naudoti ir erdvėse, kuriose natūralią žolę auginti būtų sunku. Pavyzdžiui, ji tinka pusiau uždaroms terasoms arba balkonui;
  • Žaidimų aikštelėse. Dirbtinės vejos danga puikiai tinka žaidimo aikštelėse tiek lauke, tiek viduje. Kadangi ši veja yra minkšta ir švelni, vaikai gali išvengti sužalojimų ir traumų;
  • Kitose vidaus erdvėse. Ši danga gali būti naudojama vietoj kilimo. Pavyzdžiui, ji gražiai atrodo vaikų darželiuose, poilsio zonose ir gyvūnų erdvėse.

Dirbtinės vejos kaina


Kiek kainuoja dirbtinė veja? Kaina priklauso nuo dirbtinės vejos aukščio dydžio ir kitų savybių. Pavyzdžiui, jai įtakos daro ir kokybė – nekokybiška dirbtinė veja bus pigesnė, bet gali tarnauti trumpiau. Taigi, jums dėl nusidėvėjimo teks ją pakeisti, todėl galiausiai išleisite daugiau.

Rinkdamiesi ROYAL GRASS dirbtinę veją iš oficialaus atstovo, galite būti tikri dėl gaminio kokybės. Be to, ji turi 11 metų garantiją nuo UV spindulių. ROYAL GRASS dirbtinė veja – kaina ir kokybė dera kartu!