Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Dirbtinės žolės išpardavimas

Jeigu norite įsigyti dirbtinę žolę pigiau, dirbtinės žolės išpardavimas yra puikus pasiūlymas, kurio nederėtų praleisti! Šioje kategorijoje siūlomi aukštos kokybės ROYAL GRASS gaminiai, kurie atitinka kiekvieno poreikius, gera kaina. Kviečiame nepraleisti šios galimybės mūsų internetinėje svetainėje www.dirbtineveja.lt. 


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Seda 30 (2x1,40 m), m2 AKCIJA

Seda 30 (2x1,40 m), m2

IŠPARDAVIMINIAI RULONIUKAI: 2x1,25 m. (Yra 2 vnt).Dirbtinė veja "Seda" 30 MM. KAINA UŽ &nb..

36.90€ 26.00€

Dirbtinės vejos išpardavimas – dirbtinė veja ROYAL GRASS pigiau


Dirbtinė žolė– tai netikra veja, kuri gali pakeisti tikrą žolę įvairiose patalpose ir kiemuose. Kadangi ji nereikalauja daug priežiūros, pasižymi patvarumu ir atrodo itin tikroviška, dirbtinė veja tampa vis dažnesniu pasirinkimu tiek lauke, tiek viduje. Galimi dirbtinės žolės panaudojimo būdai yra šie:


  • Vidaus patalpos. Papuoškite vidaus interjerą: kambarius, ofisus, gyvūnų erdves. Tai puiki galimybė mėgautis žole ten, kur ji natūraliai negali augti;
  • Lauko erdvės. Dirbtinė žolė gali būti naudojama vietoje tikros vejos kiemuose, soduose, sporto stadionuose, žaidimų aikštelėse ir kapuose.


Dirbtinė žolė ROYAL GRASS išsiskiria savo kokybe ir unikaliomis savybėmis: minkštumu, švelnumu ir patvarumu. Šiam olandiškam gaminiui pagaminti naudojamos naujausios technologijos, kuriomis siekiama sukurti kuo tikroviškesnį produktą. Todėl dirbtinė žolė ROYAL GRASS atitinka net išrankiausių vartotojų poreikius ir lūkesčius bei puikiai atrodo įvairiose erdvėse: kiemuose, terasose, balkonuose, šventėse ir renginiuose. Dėl savo minkštumo ir švelnumo, ši žolė tinka naudoti vaikų žaidimų aikštelėse vietoj kiliminės dangos. Be to, ši danga yra visiškai saugi, nes nesukelia alergijų.


Dirbtinės vejos išpardavimas yra puiki galimybė įsigyti kokybišką ROYAL GRASS dirbtinę žolę pigiau. Išpardavimo kategorijoje esantiems gaminiams yra taikoma akcija, tad nepraleiskite ypatingų pasiūlymų!


Dirbtinė veja gera kaina internetu


Ne paslaptis, kad apsipirkti internetu išties apsimoka – elektroninėse parduotuvėse dažnai taikomos akcijos ir nuolaidos, kurių nerasite fizinėse prekybos vietose. Ne išimtis ir dirbtinė žolė ROYAL GRASS – jai gali būti taikoma ypatingai gera kaina. Ieškokite gaminių su akcijomis ir nuolaidomis kategorijoje dirbtinės žolės išpardavimas.


Dirbtinės vejos išpardavimas yra puikus būdas sutaupyti. Jeigu jau seniai planavote įsigyti dirbtinę žolę, dabar pats tinkamiausias metas tai padaryti – išpardavimo kategorijoje rasite ROYAL GRASS dirbtinės žolės dangų gera kaina internetu.