Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Dirbtinės žolės nuoma

Nuomojame dirbtinę veją ROYAL GRASS.

ROYAL GRASS dirbtinė veja nuomai puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikia vejos trumpalaikiams projektams, šventėms, parodoms ar renginiams. Tai puikus būdas papuošti aplinką ir išsiskirti iš kitų šiuo netradiciniu būdu.

Nuomos kaina priklauso nuo norimo išsinuomoti dydžio.

Dėl nuomos prašome kreiptis: +370 675 36881 arba info@dirbtineveja.lt

Taip galėsime greitai atsakyti kokių išmatavimų ir rūšies dirbtinės vejos dabar turime sandėlyje ir galime Jums išnuomoti.Šioje kategorijoje prekių nėra.

Jeigu reikia dirbtinės žolės neilgam laikui, pavyzdžiui, šventei ar renginiui, jums pravers dirbtinės žolės nuoma. Tai paslauga, kuri jums suteikia galimybę tam tikram laikotarpiui išsinuomoti dirbtinės žolės dangą. Domina dirbtinės žolės nuomos paslauga gera kaina? Internetinėje svetainėje www.dirbtineveja.lt. galite išsinuomoti dirbtinę veją ROYAL GRASS šventėms, renginiams ir kitoms progoms! Kviečiame susisiekti!


Dirbtinės žolės nuoma – dirbtinė veja ROYAL GRASS


Dirbtinė žolė yra vis labiau populiarėjantis sprendimas tiek lauko, tiek vidaus erdvėse. Ši žolė, skirtingai nei tikra veja, nereikalauja daug priežiūros, yra atspari įvairioms oro sąlygoms ir visus metus išlieka žalia. O šiuolaikinių gamybos technologijų dėka galima pagaminti tokią žolę, kuri atrodo lyg natūrali.


Dirbtinę žolę galima ne tik įsigyti, bet ir išsinuomoti. Dirbtinės žolės nuoma itin praverčia tais atvejais, kai šios žolės reikia laikinai. Tai gali būti įvairios progos, renginiai, šventės, parodos, mugės ir panašiai.


Mūsų nuomojama dirbtinė žolė ROYAL GRASS yra itin kokybiškas produktas iš Olandijos, kuris yra pagamintas naudojant moderniausias gamybos technologijas. Tai leidžia pasiūlyti itin tikroviškai atrodančią, minkštą ir švelnią žolę, kuri tinka įvairioms erdvėms ir gali būti naudojama tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis.


Galima įvairių išmatavimų ROYAL GRASS dirbtinės vejos nuoma. Jeigu norite ją išsinuomoti, susisiekite su mumis telefonu +370 675 36881 arba elektroniniu paštu info@dirbtineveja.lt ir sužinokite, kokios rūšies bei išmatavimų dirbtinę žolę galime pasiūlyti šiuo metu.


Šventėms ir renginiams


Dirbtinės vejos nuoma praverčia įvairiais atvejais. Tai puikus sprendimas, jeigu nenorite įsigyti dirbtinės žolės. Pavyzdžiui, jos reikia tik vienam arba keliems vakarams. Štai, kam gali būti išnuomojama dirbtinė žolė:


  • Šventėms: vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams. Norite savo šventę paversti unikalia? Siūlome išsinuomoti dirbtinę žolę! Dirbtinė žolė puikiai tinka darželiams, mokykloms, vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, vaikų šventėms, teminiams vakarėliams ir panašiai. Ji puikiai dera prie šventėse naudojamų fotografavimosi sienelių;
  • Renginiams. Renginiai gali būti ne tik šventės – tai, pavyzdžiui, gali apimti ir sporto renginius, įvairius atidarymus, pristatymus ir kitus susibūrimus. Renginiams papuošti gali praversti dirbtinė žolė;
  • Parodoms. Parodose gali būti pristatoma įvairūs objektai, nuo rankų darbo gaminių iki automobilių. Jose taip pat gali būti naudojama dirbtinė žolė;
  • Fotosesijoms. Fotosesijų metu dirbtine žole galima dekoruoti baldus ar kitus joje naudojamus daiktus ir taip sukurti pavasarišką atmosferą;
  • Spektakliams. Spektakliuose dirbtinė žolė gali būti naudojama kaip dekoracija, tikros vejos imitacija;
  • Ofisams. Dirbtinės žolės nuoma gali praversti ir ofisui papuošti.


Dirbtinė žolė ROYAL GRASS yra aukščiausios kokybės gaminys, kuris puikiai atrodys visuose renginiuose. Su dirbtine žole ROYAL GRASS galėsite savo šventę paversti įsimintina!


Dirbtinės žolės ROYAL GRASS nuomos kaina


Svarstote išsinuomoti dirbtinę žolę ir jus domina jos nuomos kaina? Kadangi nuomos kaina gali skirtis priklausomai nuo to, kokių išmatavimų dirbtinės žolės kilimo reikia, kviečiame susisiekti su mumis.