Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

"KIILTOFIX KESTOPUR CS" KLIJAI

"KIILTOFIX KESTOPUR CS" KLIJAI

Klijai "Kestopur CS" 24 kg;

Kietiklis "Kestopur 200/S" 3 kg.


Dviejų komponentų poliuretaniniai klijai be tirpiklių "KIILTOFIX KESTOPUR CS" skirti klijuoti dirbtinę žolę normaliomis sąlygomis bei ypač drėgnomis ir šaltomis sąlygomis (+5 ºC). Darbai gali būti atliekami rankiniu arba mašininiu būdu. Klijai naudojami kartu su kietikliu 200/S.


SAVYBĖS

* Lengvai užnešamos, išsaugo nelygumus

* Atsparus vandeniui

* Aikštelė gali būti toliau tvarkoma netrukus po klijavimo

* Gerai klijuoja drėgnomis ir šaltomis sąlygomis, sujungimo juosta gali būti klijuojama ant lanksčių paviršių

* Maišymo santykis 8 dalys klijų / 1 dalis kietiklio (pagal svorį)

* Neatsparūs šalčiui


IŠEIGA

Ant statybinės plokštės 700 - 800 g/m²

Ant betono 1 - 1,2 kg/m²

Klijuojant per dangos siūles apie 500 g/m²


DŽIŪVIMO LAIKAS

0-45 min. nuo užnešimo ant paviršiaus.

Kietėjimo laikas 12 val. / +20 ºC


DARBO LAIKAS

Po komponentų sumaišymo nuo 0 min iki 45 min./ +20 ºC. Netgi nežymūs temperatūros pakilimas smarkiai sutrumpina darbo laiką. Žema darbo temperatūra lėtina klijavimą.


NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Klijus tepkite tik ant švaraus paviršiaus. Pašalinkite nuo paviršių dulkes, purvą ir kitus nešvarumus su tirpikliu arba kitokia tinkama valymo priemone. Kietiklį supilkite į Kestopur CS klijus tolygiai maišydami. Klijus užneškite, pavyzdžiui, su dantyna mentele ant vienos sujungimo juostos pusės. Suspaudę dirbtinę žolę prie sujungimo juostos, įsitikinkite, kad klijai pasiskirstė tolygiai. Klijuodami dangas esančias apačioje, naudokite mentelę su giliais iškirtimais. Danga turi būti suvoluota max per 1,5 val. po klijavimo. Prispaudimui rekomenduojame naudoti volą.  Jei nėra galimybės suvoluoti pievelę, naudodami svorius užtikrinkite, kad klijai pasiskirstytų tolygiai. Apsaugokite atviras klijų, kietiklio ir klijų - kietiklio mišinio pakuotes nuo lietaus ir drėgmės.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Prekės kodas: KLI
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 130.00€