Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Klausimai - atsakymai

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (DUK)

 1. Kodėl verta pirkti dirbtinę žolę iš įgalioto atstovo?
  Tai vienintelis būdas, kuriuo Jūs būsite užtikrinti, kad gausite ROYAL GRASS® dirbtinę žolę, o ne kitą, iš pigios žaliavos pagamintą produktą, kurio tarnavimo laikas yra kelis kartus trumpesnis. Jums gali būti labai sunku pamatyti skirtumą tarp mūsų siūlomos dirbtinės žolės ir kitos dirbtinės žolės, kol ji yra dar nauja ir atgabenta tiesiai iš gamyklos. Tik po kurio laiko Jūs sužinotumėte ir pamatytumėte skirtumą tarp aukščiausios kokybės ir prastesnės kokybės žolės. Visada įsitikinkite, kad Jūs gaunate tai, už ką sumokėjote.


 2. Kiek laiko dirbtinė žolė tarnaus?
  ROYAL GRASS® produkcija yra sukurta naudojant inovatyviausias technologijas ir siekiant, kad dirbtinė veja atrodytų kaip natūrali kuo ilgesnį laiką. Tinkamai prižiūrint dirbtinė veja gali tarnauti 15 ir daugiau metų. Žinoma, kuo intensyvesnis naudojimas, tuo didesnis susidėvėjimas ir trumpesnis tarnavimo laikas (Pvz. sportuojant ant vejos).

 3. Ar ROYAL GRASS® žolė tikrai atrodo kaip tikra?
  TAIP, ši dirbtinė veja tikrai atrodo kaip tikra, nes ROYAL GRASS® yra specialiai sukurta siekiant, kad atrodytų kaip tik įmanoma ir leidžia šiuolaikinės technologijos natūraliai. Rinkoje yra nemažai produkcijos, kuri yra įvairių žalių spalvų, bet nei viena iš jų neturinti nieko bendro su natūralios žolės spalva.

 4. Ar sudėtinga prižiūrėti dirbtinę veją?
  Dirbtinės žolės priežiūra reikalauja minimalių pastangų ir Jūsų laiko, t.y. perbraukti šepečiu(sušiaušti), palaikyti švarą, nugrėbti lapus.

 5. Ar veja neblunka nuo ultravioletinių saulės spindulių?
  NE, ROYAL GRASS® dirbtinės vejos turi garantiją 11 metų nuo UV spindulių.

 6. Ar žolė degi?
  Ugnis arba karšti objektai turi būti laikomi atokiau nuo ROYAL GRASS dirbtinės vejos arba nuo bet kurios kitos rūšies dirbtinės vejos. Royal Grass yra pagaminta iš aukščiausios kokybės produktų, kurie yra nedegūs, bet gali išsilydyti turint kontaktą su dideliu karščiu, ugnimi. Dirbtinę veją užpildžius kvarciniu smėliu yra pasiekiamas geriausias nedegumo efektas.

 7. Ar sunku pakloti dirbtinę veją ROYAL GRASS® savo jėgomis? INSTRUKCIJA
  Tikrai ne, klojimo technika yra paprasta. Jūsų patogumui, galite kreiptis į aplinkos tvarkymo įmonių specialistus, kuriuos mielai pakonsultuosime vejos klojimo klausimais.


 8. Kur galima kloti dirbtinę veją ROYAL GRASS®?
  Dirbtinė veja yra pritaikyta naudojimui tiek lauke, tiek viduje. Lauke dirbtinė veja klojama ant paruošto pagrindo (sutankinto grunto, terasos, išbetonuoto pagrindo ir pan.). Dirbtinė veja gali būti naudojama įvairiuose interjero sprendimuose (grindys, sienos, balkonas, terasa). Dirbtinė veja puikiai tinka tiek privačių namų kiemuose, baseino zonose, vaikų žaidimų aikštelėse, tiek ir viešuose objektuose.


 9. Kodėl verta rinktis dirbtinę veją?                                                                                                                                                                                     

 • Pamiršite vejos laistymą ir pjovimą - daugiau laiko sau ir savo šeimai;
 • Turėsite žalią veja visus metus net ir ten, kur natūrali veja neauga;
 • Būsite draugiški gamtai ir savo aplinkai, nes nenaudosite pesticidų, herbicidų ir kitų chemikalų vejai prižiūrėti;
 • Daugiau jokio purvo, nes dirbtinė veja išdžiūva greičiau nei natūrali;
 • Jausmas toks, lyg vaikščiotumėte ant natūralios vejos;
 • Jokių alergijų, kurias gali sukelti natūrali žolė;
 • Puikus sprendimas, auginantiems gyvūnus! Ją lengva valyti, turi drenažo skylutes, nelieka rudų dėmių, puikiai atlaiko gyvūnų kasimus, kandimus.


KITI UŽDUODAMI KLAUSIMAI


1. Vejos priežiūra auginantiems gyvūnus.

Veja turi drenažines skylutes, per kurias vanduo ar kiti skysčiai susigeria į gruntą;

Papildomai priežiūrai galima naudoti valiklius, kuriuos įsigyti galite gyvūnų prekių parduotuvėse arba sodo centruose;

Veją galima nulieti vandeniu, kad nebūtų nemalonaus kvapo.


2. Kodėl skiriasi ROYAL GRASS dirbtinių vejų kaina?

Pagrindiniai ROYAL GRASS skirtumai yra:

 • vejos aukštis;
 • vejos tankumas;
 • gamybos technologija (pvz., SENSE, WAVE)


3. Koks gali būti minimalus užsakymas?

ROYAL GRASS dirbtinės vejos rulonai gali būtų 2x25 m arba 4x25 m, todėl mažiausias kiekis kurį galima užsakyti 2 metrų rulonams yra 2x1 m, o 4 metrų rulonams 4x1 m. Dėl mažesnių kiekių susisiekite su mumis, esant galimybėms, būtinai padėsime.


4. Ar galima tikėtis nuolaidos?

Prašome susisiekti su mūsų vadybininku. Nuolaidos gali būti taikomos, priklausomai nuo užsakomo kiekio.


5. Ar galima gauti dirbtinės vejos pavyzdį?

Taip, galima. Susisiekite su mūsų vadybininku.


6. Kaip greit galima įsigyti dirbtinės vejos ROYAL GRASS?

Populiariausias rūšis turime sandėlyje, todėl priklausomai nuo kiekio, galima įsigyti iš karto. Lietuvoje  pristatoma per 2-3 d.d. arba galite atvykti į mūsų parduotuves (prekiaujama Akmenys.lt parduotuvėse). Reikiamo kiekio nesant sandėlyje, paprastai pristatome per 1-2 savaites.


7. Ar per dirbtinę veją gali išaugti natūrali žolė?

Prieš tiesiant dirbtinę veją yra dedama geotekstilinė danga, kuri apsaugo nuo žolės, piktžolių augimo. Nepaisant to, kad iš apačios žolė neaugs, tačiau vėjo atneštos sėklos gali pasisėti viršutiniame vejos sluoksnyje/ kvarcinio smėlio užpilde. Jei taip atsitiko, lengvai rankomis pašalinsite nepageidaujamas žoles.


8. Kam yra reikalingas smėlio užpildas dirbtinėje vejoje?

Dauguma mūsų siūlomų dirbtinės vejos produktų neprivalo būti užpildomos kvarciniu smėliu (Išskyrus Xplay, Urban, Exclusive), tačiau esant intensyvesniam naudojimui ir norint maksimalaus vejos stabilumo, rekomenduojame užpildyti sausu kvarciniu smėliu 5kg/m2. Kvarcinis smėlis suteikia maksimalų stabilumą vejos šereliams.